Jozwiak Loader
Zamknij
Zamknij
O firmie

„Dobrze dobrana tkanina jest podstawą eleganckiego ubioru. To ona niejednokrotnie decyduje o sukcesie lub porażce sprzedaży całych kolekcji odzieży.”

Adam Jóźwiak
DOBRY DESIGN
Zaczyna się od dobrej tkaniny

Dokonujemy wszelkich starań aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów

Najmodniejsze
wzory

Projektując nasze kolekcje zawsze mamy na uwadze najnowsze trendy. Każdego roku odwiedzamy renomowane targi odzieżowe i tekstylne w Europie, śledzimy zmiany w modzie aby powiększać nasz asortyment o najmodniejsze w sezonie wzory.

Najlepsza
jakość

W parze z nowoczesnym designem stawiamy najlepszą jakość. Nasze tkaniny przechodzą kilkustopniową kontrolę jakości oraz poddawane są specjalistycznym testom, po to aby zaoferować naszym klientom tylko najbardziej wartościowe produkty.

Indywidualna
obsługa

Oferujemy kompleksową obsługę w pięciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz czeskim na każdym etapie realizacji zamówienia. Każdy z klientów ma przypisanego opiekuna, który dostosuje ofertę do jego indywidualnych potrzeb.

Nasz zespół
 
Adam Jóźwiak
Dyrektor Sprzedaży
adam.jozwiak@jozwiak.eu
 
Dorota Jóźwiak
Dyrektor Finansowy
dorota.jozwiak@jozwiak.eu
 
Józef Jóźwiak
Dyrektor Produkcji i Zakupów
jozef.jozwiak@jozwiak.eu
 
Maciej Jóźwiak
Dyrektor Marketingu
maciej.jozwiak@jozwiak.eu
 
C
Marcin Szymankowski
Menedżer Regionalny - Europa Centralna
marcin.szymankowski@jozwiak.eu
 
Olga Stankevich
Menedżer Regionalny - Europa Wschodnia
olga.stankevich@jozwiak.eu
 
Jacek Nolbert
Menedżer Regionalny - Polska
jacek.nolbert@jozwiak.eu
 
Tetiana Drahun
Menedżer Regionalny - Niemcy
tetiana.drahun@jozwiak.eu
 
Marek Kris
Agent - Czechy
 
Dagna Wlazły
Księgowa
dagna.wlazly@jozwiak.eu
 
Edyta Gasztold
Menedżer Produktu
edyta.gasztold@jozwiak.eu
 
Aleksander Kaźmierczak
Menedżer Produkcji Katalogów
aleksander.kazmierczak@jozwiak.eu
 
Hanna Pejka
Kierownik Logistyki
hanna.pejka@jozwiak.eu
 
Tomasz Królik
Logistyk / Magazynier
tomasz.krolik@jozwiak.eu
 
Piotr Toboła
Logistyk / Magazynier
piotr.tobola@jozwiak.eu