Jozwiak Loader
Aktualności
Powrót do listy
Jesteśmy po Targach w Berlinie i Barcelonie!

Jesteśmy po Targach w Berlinie i Barcelonie!

Ten rok jest dla nas niesamowicie intensywny pod względem odwiedzanych miejsc i mimo, że zbliżamy się nieprędkim krokiem do końca roku to jeszcze kilka podróży przed nami. Już niedługo przyjdzie czas na podróż do Londynu, Wilna i Płowdiwu.

To niesamowite jak różnorodny jest rynek na świecie, a to zdecydowanie zaprezentował nam Berlin, który odwiedziliśmy w zeszłym tygodniu. Podczas pobytu na targach Berliner Visioner mogliśmy doświadczyć różnorodności jaki i wielkiej otwartości. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i czekamy na kolejne spotkanie z naszymi sąsiadami.

Równolegle z targami w Berlinie nasz drugi zespół odwiedził Targi STIB Barcelona, wspólnie z naszym partnerem Argali. W tym czasie mogliśmy wzmocnić nasze relacje z partnerem jak i z wieloma klientami, którzy przybyli zapoznać się z nasza ofertą. Mieliśmy okazję wymienić się doświadczeniem, poznać ich potrzeby oraz pokazać nową kolekcję na sezon jesienno-zimowy.  Poniżej zapraszamy do zapoznania się z relacją z targów.

A już niebawem przygotowujemy się do butikowych targów Textile Forum, które odbędzą się w Londynie, w dniach 10-11 października, stoisko numer A4.

Zapraszamy serdecznie, do zobaczenia!