Jozwiak Loader
O firmie

„Dobrze dobrana tkanina jest podstawą eleganckiego ubioru. To ona niejednokrotnie decyduje o sukcesie lub porażce sprzedaży całych kolekcji odzieży.”

Adam Jóźwiak
DOBRY DESIGN
Zaczyna się od dobrej tkaniny

Dokonujemy wszelkich starań aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów

Najmodniejsze
wzory

Projektując nasze kolekcje zawsze mamy na uwadze najnowsze trendy. Każdego roku odwiedzamy renomowane targi odzieżowe i tekstylne w Europie, śledzimy zmiany w modzie aby powiększać nasz asortyment o najmodniejsze w sezonie wzory.

Najlepsza
jakość

W parze z nowoczesnym designem stawiamy najlepszą jakość. Nasze tkaniny przechodzą kilkustopniową kontrolę jakości oraz poddawane są specjalistycznym testom, po to aby zaoferować naszym klientom tylko najbardziej wartościowe produkty.

Indywidualna
obsługa

Oferujemy kompleksową obsługę w sześciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, francuskim oraz czeskim na każdym etapie realizacji zamówienia. Każdy z klientów ma przypisanego opiekuna, który dostosuje ofertę do jego indywidualnych potrzeb.

KLIENCI
którzy zaufali naszym tkaninom
NASZ ZESPÓŁ
Tworzą zaangażowani profesjonaliści
 
Adam Jóźwiak
Dyrektor Sprzedaży
adam.jozwiak@jozwiak.eu
 
Dorota Jóźwiak
Dyrektor Finansowy
dorota.jozwiak@jozwiak.eu
 
Józef Jóźwiak
Dyrektor Produkcji i Zakupów
jozef.jozwiak@jozwiak.eu
 
Maciej Jóźwiak
Dyrektor Marketingu
maciej.jozwiak@jozwiak.eu
 
Jacek Nolbert
Menedżer Regionalny - Polska
jacek.nolbert@jozwiak.eu
 
Marcin Szymankowski
Menedżer Regionalny - Europa Środkowo-Wschodnia
marcin.szymankowski@jozwiak.eu
 
Tetiana Drahun
Menedżer Regionalny - Europa Środkowo-Zachodnia
tetiana.drahun@jozwiak.eu
 
Marion Bequet
Menedżer Regionalny - Europa Zachodnia
marion.bequet@jozwiak.eu
 
Veronika Pryimachenko
Menedżer Regionalny - Europa Wschodnia
veronika.pryimachenko@jozwiak.eu
 
Marek Kriš
Agent - Czechy
marek.kris@jozwiak.eu
 
Uladzimir Chystou
Agent - Białoruś
uladzimir.chystou@jozwiak.eu
 
Katarzyna Nowak
Księgowa
katarzyan.nowak@jozwiak.eu
 
Dagna Wlazły
Specjalista ds. Księgowości i Administracji
dagna.wlazly@jozwiak.eu
 
Edyta Gasztold
Menedżer Produktu
edyta.gasztold@jozwiak.eu
 
Aleksander Kaźmierczak
Menedżer Produkcji Katalogów
aleksander.kazmierczak@jozwiak.eu
 
Hanna Pejka
Kierownik Logistyki
hanna.pejka@jozwiak.eu
 
Tomasz Królik
Logistyk / Magazynier
tomasz.krolik@jozwiak.eu
 
Piotr Toboła
Logistyk / Magazynier
piotr.tobola@jozwiak.eu
 
Filip Dorna
Logistyk / Magazynier
filip.dorna@jozwiak.eu
 
Peggy Fu
Menedżer Produkcji | Kierownik Oddziału Shaoxing
peggy.fu@jozwiak.eu
 
Happy Le
Asystent Menedżera Produkcji | Oddział Shaoxing
happy.fu@jozwiak.eu
 
Calla Xu
Menedżer Produkcji | Kierownik Oddziału Szanghaj
calla.xu@jozwiak.eu
 
Sophia Duan
Menedżer Produkcji | Oddział Szanghaj
sophia.duan@jozwiak.eu
 
Sophia Xue
Menedżer Produkcji | Kierownik Oddziału Keqiao
sophia.xue@jozwiak.eu
 
Cassy Zhou
Asystent Menedżera Produkcji | Oddział Keqiao
cassy.zhou@jozwiak.eu