Jozwiak Loader
Kariera
ZwińRozwiń
Wartości JÓŹWIAK Poznań

JÓŹWIAK Poznań to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma z branży modowo-tekstylnej. Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do oczekujących Cię wyzwań,  skupioną na realizowaniu zakładanych celów, ceniącą pracę zespołową i chcącą zostać częścią naszego sukcesu, pracując w branży modowej, złóż aplikacje na publikowane poniżej ogłoszenia. Jeśli żadne z oferowanych stanowisk nie odpowiada Twojemu profilowi, a chcesz pracować w naszej firmie, aplikuj poprzez formularz Aplikacji ogólnej.

To ludzie – zarówno klienci jak i nasi pracownicy – są najważniejszym ogniwem naszej działalności i wspólnego sukcesu.

JÓŹWIAK Poznań:

  • ceni i szanuje zespół i jest oddany realizacji wspólnych jego celów,
  • oferuje możliwość działania w motywującym środowisku pracy wspierając rozwój pracowników, a w szczególności ich chęć nauki,
  • jest otwartą, interaktywną organizacją, w której oczekuje się podejmowania inicjatywy i zapewniania wyników ważnych dla firmy i zespołu.
ZwińRozwiń
Aplikacja ogólna

JÓŹWIAK Poznań jest stale rozwijającą się firmą rodzinną, w której to ludzie odgrywają kluczową rolę w realizacji zamierzonych celów. To ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w powierzone zadania decydują o sukcesie całej firmy. Dlatego stawiamy na współpracę, rozwój naszych pracowników oraz dbamy o przyjazną atmosferę w pracy. Jesteśmy pewni, że to ludzie są potencjałem i przyszłością JÓŹWIAK Poznań

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, a nie znalazłeś odpowiadającego Ci wolnego stanowiska pracy zapraszamy do aplikacji ogólnej. Cenimy w ludziach ambicję, kompetencję, chęć do stałego poszerzania horyzontów oraz pozytywne nastawienie. Jeśli uważasz, że pasowałbyś do naszej firmy, a praca z tkaninami może być Twoją pasją prześlij nam swoje CV i list motywacyjny.

Aplikacja ogólna
Zamknij
APLIKACJA OGÓLNA:
 

Administratorem danych osobowych jest JÓŹWIAK S.C., ul. Narcyzowa 24, 60-175 Poznań. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.