Jozwiak Loader

JÓŹWIAK Solutions

ZINTEGROWANE USŁUGI
JÓŹWIAK Solutions jest grupą zintegrowanych usług, które dostarczają kompleksowe rozwiązanie dla zakupu bogatej gamy tkaniny ubraniowych o szerokim spektrum zastosowań. W zależności od potrzeb klienta, pomagają one wspierać realizację założonych przez niego celów produkcyjnych i biznesowych.

Łączenie partnerów

W relacjach biznesowych stawiamy na współpracę. Dlatego oprócz profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru tkanin pomagamy naszym klientom w znalezieniu odpowiedniego zakładu szwalniczego. Współpracujemy z wieloma firmami zajmujących się profesjonalnym szyciem odzieży w różnych polskich miastach oraz za granicą. Łączymy partnerów biorąc pod uwagę preferowaną lokalizację, specjalizację szycia oraz potrzebne moce przerobowe.

Zobacz jak to działa w praktyce

Katalogi

Wszystkim, którzy z nami współpracują oferujemy zestaw katalogów z pełną prezentacją naszych tkanin. Pogrupowaliśmy je według składu lub przeznaczenia, aby jak najbardziej ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniej tkaniny. Obecnie pełen komplet naszych katalogów składa się z dziesięciu książeczek oferty podstawowej oraz sześciu katalogów wełen MTM przeznaczonych na krawiectwo miarowe. Dostarczamy je zarówno producentom, markom odzieżowym, jak i często znajdujących się w zupełnie innym miejscu szwalniom, dzięki czemu znaczenie usprawnia się komunikacja między wszystkimi zaangażowanymi stronami, a tym samym przyspiesza proces produkcji. Zachęcamy również do zapoznania się z naszym katalogiem online.

Zobacz jak to ułatwia pracę

Logistyka

Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej realizować zamówienia naszych klientów. W zależności od wielkości i zróżnicowania zlecenia zwykle zajmuje nam to od 1 do 2 dni. Paczki doręczamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz transportem własnym. Dla komfortu naszych klientów umożliwiamy śledzenie wszystkich nadanych przez nas przesyłek. Nie mamy ograniczeń co do lokalizacji przesyłki, dlatego możemy dostarczyć zamówiony towar w dowolne miejsce w Polsce a także za granicą. Wysyłane tkaniny dokładnie oznaczamy i zabezpieczamy przed warunkami atmosferycznymi, aby w nienaruszonym stanie dotarły pod wskazany adres.

Zobacz jak można śledzić przesyłki

Próbniki i kupony

Dobór odpowiedniej tkaniny odgrywa kluczową rolę w procesie szycia garnituru. Wiemy, że zazwyczaj jest to wybór trudny i wymaga wstępnego sprawdzenia tkaniny pod względem jej właściwości. Z tego względu oferujemy naszym klientom próbniki tkanin w całej dostępnej gamie kolorystycznej, katalogi z pełną ofertą naszych produktów oraz kupony na przeszycia testowe. Zarówno wzorniki jak i kupony są cięte bezpośrednio z beli, co daje gwarancję zbieżności jakości i koloru z późniejszym zamówieniem. Wystarczy zapoznać się z naszym asortymentem, skontaktować z działem handlowym i złożyć zamówienie. Przy jakichkolwiek wątpliwościach lub trudnościach w wyborze oferujemy profesjonalne doradztwo i pomoc w doborze tkaniny.

Zobacz nasze próbniki

Natychmiastowa dostępność

Znaczna część naszego asortymentu jest dostępna od ręki. Ponad 500 tkanin znajduje się w naszym głównym magazynie, dzięki czemu w zależności od godziny złożenia zamówienia jesteśmy w stanie wysyłać zamówiony towar nawet tego samego dnia. Ponadto, dodaliśmy możliwość samodzielnego sprawdzenia poziomu dostępności każdej z oferowanej przez nas tkanin na naszej stronie internetowej. Informacje te są codziennie aktualizowane i zgodne z naszym stanem magazynowym.

Zobacz nasz magazyn