Jozwiak Loader
Aktualności
Powrót do listy

Nowa strona internetowa

Nasza nowa strona internetowa już działa!
www.jozwiak.eu
www.jozwiak.eu

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania naszych klientów i mając na względzie ich czas oraz wygodę uruchomiliśmy stronę o bardziej rozbudowanej strukturze. Główną nowością jest internetowa wyszukiwarka naszych tkanin. Daje ona możliwość precyzyjnego wyszukania produktu ze względu na wymagane parametry, na przykład kolor, skład, gramatura, wykończenie, przeznaczenie a także dress code. Przy każdym produkcie można sprawdzić dostępność, który jest zgodny z naszym stanem magazynowym. Z wybranych tkanin można stworzyć wirtualny katalog wzorów, a następnie pobrać go wraz opisem w pliku pdf lub zamówić w formie wzorników.
Dodatkowo zamieściliśmy na stronie zakładkę ‘Interesujące fakty’, gdzie będziemy zamieszczać różne ciekawostki związane z naszą najbliższą działalnością oraz ze świata tekstyliów. Nowością są również ‘Aktualności’, w których na bieżąco można śledzić wszelkie zmiany jakie zachodzą w branży oraz w naszej firmie.
Od teraz jeszcze łatwiej będzie aplikować do naszego zespołu. W zakładce ‘Kariera’ znajdują się opisy stanowisk, na które obecnie poszukujemy pracowników. Wprowadziliśmy także opcję aplikacji ogólnej, gdzie dajemy możliwość przesłania swojego CV wszystkim tym, którzy chcieliby w przyszłości z nami pracować.
Wierzymy, że wprowadzone przez nas zmiany usprawnią komunikację między nami a naszymi obecnymi oraz przyszłymi klientami, a także ułatwią Państwu podjęcie decyzji związaną z wyborem i zakupem tkaniny.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą firmą i naszymi rozwiązaniami.