Jozwiak Loader
Aktualności
Powrót do listy

Nowy katalog MTM ÉTERNITÉ

Jest nam bardzo miło poinformować, że skończyliśmy pracę nad zupełnie nowym, jednym z najbardziej ekskluzywnych katalogów w naszej ofercie. Mowa o katalogu MTM & BESPOKE TAILORING ÉTERNITÉ, czyli kolekcji doskonałej jakości tkanin wełnianych przeznaczonych na płaszcze jesienne i zimowe. Wszystkie tkaniny wykonane są wyłącznie z naturalnych włókien- kaszmiru i wełny owczej – zarówno w wersjach stuprocentowych jak i kombinacjach tych surowców w różnych proporcjach. W katalogu dominują klasyczne dla mody męskiej barwy- głębokie czernie, granaty oraz szarości, które podkreśla subtelny i charakterystyczny dla wełny z kóz kaszmirskich połysk.

Tworząc katalog MTM ÉTERNITÉ przyświecał nam cel aby stworzyć wyszukaną, jak najbardziej ekskluzywną ofertę tkanin na elegancki płaszcz. Wszystkie tkaniny są miękkie, szlachetne, przyjemne i delikatne w dotyku. Mają idealną gramaturę oraz właściwości izolacyjne i higroskopijne do uszycia komfortowej w noszeniu odzieży wierzchniej. Co więcej, włókna kaszmiru są antyalergiczne i dobrze tolerowane przez skórę. Wszystkie te cechy sprawiają, że płaszcz z kaszmiru lub wysokiej jakości wełny owczej z dodatkiem kaszmiru to inwestycja w elegancki i trwały element garderoby, który zapewni nie tylko ciepło, ale także poczucie luksusu i stylu.

Zdjęcia oraz niezbędne parametry tkanin z kolekcji MTM ÉTERNITÉ są już zamieszczone w naszym internetowym katalogu tkanin. Ponadto, w celu zamówienia katalogu prosimy o kontakt z naszymi handlowcami, którzy zawsze chętnie pomogą w doborze idealnej tkaniny.
MTM ÉTERNITÉ ONLINE