Jozwiak Loader
JÓŹWIAK Solutions
Powrót do listy

Próbniki i kupony

Oferujemy naszym klientom próbniki tkanin w całej dostępnej gamie kolorystycznej.
Kupony
Kupony

Kupony, czyli fragmenty tkaniny w wielkości kilku metrów bieżących wykorzystywane do uszycia prototypów ubiorów. Wszystkie są cięte bezpośrednio z beli z dostępnej dostawy, aby były zgodne z późniejszym zamówieniem.

Wzorniki
Wzorniki

Wzorniki są pojedynczymi próbnikami tkanin, które zawierają wszystkie dostępne wersje kolorystyczne jakie mamy w ofercie.  Prowadzimy na bieżąco produkcję wzorników w formie zawieszek dla tkanin dostępnych w magazynie w Poznaniu. Kupony tkanin na wzorniki cięte są z beli, przechowywane w pojemnikach i klasyfikowane według przyjętych kategorii segregacji według składu i przeznaczenia. Oznaczenie wzorników dystrybuowanych do klientów obejmuje najważniejsze parametry: nazwę, kolor, skład gatunkowy, gramaturę (g/metr bieżący), szerokość (cm).

Wybarwienia laboratoryjne
Wybarwienia laboratoryjne

Wybarwienia laboratoryjne, czyli tak zwane lab dipy są małymi próbkami danej tkaniny lub przędzy prezentowane w wielu odcieniach, które służą nam powiększaniu bazy kolorystycznej danego produktu. Na ich podstawie, po uprzednim zatwierdzeniu przez klienta tworzymy kupony na przeszycia testowe a następnie przystępujemy do barwienia danej tkaniny w produkcji masowej.

Hand Loom
Hand Loom

Próbki hand loom czyli niewielkie fragmenty tkaniny wykonane na krosnach ręcznych na bazie projektu graficznego, szkicu czy modyfikacji wzoru istniejącej tkaniny zgodnego z wytycznymi klienta.