Jozwiak Loader
Interesujące fakty
Powrót do listy

Tkaniny z włókien mieszanych

Różnorodność to możliwość wyboru
Baltic Collection
Baltic Collection

Baltic Collection to oferta ponad 100 tkanin zaprojektowanych z myślą o klasycznej modzie męskiej. Jest to przekrój nie tylko różnorodnych wzorów i kolorów ale i składów surowcowych. Do produkcji tkanin z tej kolekcji używamy w różnych proporcjach zarówno włókien naturalnych (wełna owcza), sztucznych (wiskoza) jak i syntetycznych (poliester, elastan). To dlatego Baltic Collection nazywana jest kolekcją tkanin z włókien mieszanych. To kompleksowa oferta, która prezentuje produkty z różnych półek cenowych.

Jakie cechy ma garnitur z włókien mieszanych?
Jakie cechy ma garnitur z włókien mieszanych?

Garnitur wykonany z tkaniny będącej połączeniem włókien naturalnych, syntetycznych i sztucznych stanowi tańszą alternatywę dla garnituru wełnianego. Włókna mieszane mają wiele cech, które są cenione szczególnie w garniturach częstego użytku, noszonych nawet kilka razy w tygodniu. Są trwałe, odporne na ścieranie oraz trudno ulegają zagnieceniom. Tym co dodatkowo wpływa na wyższy komfort noszenia odzieży jest zastosowanie elastanu. To dzięki nim tkanina jest bardziej sprężysta, łatwiej wraca do pierwotnego kształtu oraz nie krępuje ruchów. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy i modę na odzież typu slim fit w JÓŹWIAK Poznań z każdym rokiem powiększamy nasze kolekcje o nowe wzory właśnie z zastosowaniem włókna elastycznego.

Kolekcja, które stale się powiększa
Kolekcja, które stale się powiększa

W katalogach kolekcji Baltic znajdują się zarówno gładkie, jednolite tkaniny w stonowanych kolorach na klasyczne garnitury jak i te w odważniejszych kolorach i wyraźnym deseniu. Są to przede wszystkim kraty oraz mikrowzory, które tworzymy mając na uwadze obecne oraz nadchodzące trendy w modzie. W ostatnim czasie kolekcja Baltic powiększyła się o wiele nowych produktów, są to głównie odcienie brązów, zieleni i granatu, ale również beże, szarości i burgundy.