Jozwiak Loader
Aktualności
Powrót do listy

Wróciliśmy z targów Texworld i Première Vision

Jesienna edycja paryskich targów dobiegła końca
Texworld & Première Vision
Texworld & Première Vision

Coroczne odwiedzanie paryskich targów stało się obowiązkowym wydarzeniem w naszej firmie. W tym roku w pięcioosobowym składzie pojechaliśmy do Paryża na jesienne edycje Texworld i Premiere Vision. Był to bardzo owocny czas, który poświęciliśmy na poszukiwanie inspiracji, śledzenie nowości oraz spotkania z naszymi partnerami. Odwiedziliśmy dziesiątki stoisk, zamówiliśmy setki próbek różnego rodzaju tkanin i przeprowadziliśmy wiele obiecujących rozmów biznesowych. Wzięliśmy również udział w seminariach poświęconych trendom i tendencjom w modzie na nadchodzące sezony.

Pierwsze seminarium skupiało się tkaninach, ich rodzajach, kolorystyce i wzorach, które będą królować w sezonie Jesień/Zima 2018. Bardzo interesujący okazał się również temat podejmujący kwestie łączenia różnych rodzajów materiałów oraz dobierania akcesoriów odzieżowych. Wszystkie wskazówki były dla nas cenną inspiracją, którą z pewnością wykorzystamy przy tworzeniu kolekcji nowych kolekcji naszych tkanin.

Drugie seminarium dotyczyło kolorów, które będą wiodły prym zarówno w modzie damskiej jak i męskiej w sezonie jesienno-zimowym 2018. Poznaliśmy gamę barw uważaną za najmodniejszą w sezonie Jesień/Zima 2018 i propozycję ich kombinacji. Niektóre kolory już są obecne w naszych katalogach, inne okazały się niespodzianką, a zarazem cenną wskazówką, która z pewnością będzie odzwierciedlona w przyszłorocznych kolekcjach tkanin JÓŹWIAK.

Wyjazd oceniliśmy za udany, czas spędzony we francuskiej stolicy mody zawsze jest dla nas ważnym źródłem inspiracji.