Jozwiak Loader
Interesujące fakty
Powrót do listy

Zmiany w JÓŹWIAK

Zmiany dotyczyły wszystkich nośników naszej identyfikacji wizualnej, zarówno tych funkcjonujących wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. Poniżej prezentujemy zmiany dotyczące bezpośrednio naszych produktów.
Opakowania
Opakowania

Opakowania na rolki są wykonane z trwałego i wodoodpornego tworzywa z nadrukowanym logo JÓŹWIAK.

Wzorniki
Wzorniki

W etykietach na wzorniki zastosowaliśmy nową szatę graficzną. Nadal zawierają najważniejsze parametry tkaniny, jej wersje kolorystyczne oraz dane kontaktowe firmy. Nowe wzory etykiet utrzymane są w tonie minimalizmu, drukowane są na matowym papierze w firmowych kolorach JÓŹWIAK.

Krajka
Krajka

Zmodyfikowaliśmy także krajkę na naszych tkaninach, zawiera ona teraz adres naszej nowej strony internetowej. Oprócz funkcji zabezpieczającej pełni również funkcję ozdobną i informacyjną.

Katalogi
Katalogi

Katalogi są w naszej firmie głównym narzędziem prezentowania naszych produktów. Dlatego dbamy o to, aby zawsze były aktualne i kompletne. Postanowiliśmy jednak zmienić ich zewnętrzną szatę graficzną. Zaprojektowaliśmy zupełnie nowe okładki, wykonane z wytrzymałego i przyjemnego w dotyku materiału. Dodaliśmy elementy dekoracyjne w naszych tak aby jak najlepiej wpisywały się w nowy system identyfikacji wizualnej JÓŹWIAK.

Inne
Inne

Nowe logo można spotkać już na firmowych opakowaniach JÓŹWIAK, kartonach, torbach, walizkach, kopertach, długopisach czy odzieży firmowej.