Jozwiak Loader
JÓŹWIAK Solutions
Powrót do listy

Duży magazyn

Duża liczba produktów dostępnych od ręki jest tym co wyróżnia nas na rynku.

Na powierzchni 800 m2 składujemy blisko 15 000 rolek, jest to ponad milion metrów tkanin o natychmiastowej dostępności. Posiadamy niezbędne oprogramowanie pozwalające nam na bieżące monitorowanie dostępności wszystkich produktów, a także historię ich zamówień, wznowień produkcji oraz sprzedaży.

Wszystkie rolki owinięte są w specjalne opakowania opatrzone logiem JÓŹWIAK. Tkaniny są nawijane na kartonowe tuby, które są wystarczająco twarde i wytrzymałe aby zupełnie wyeliminować ryzyko jej zgięcia lub złamania. Wiemy, że jest to szczególnie istotne w firmach szwalniczych. Opakowanie zewnętrzne składa się z dwóch warstw:

-wewnętrzna to wytrzymały worek „polybag” chroniący tkaninę przed wilgocią,

-zewnętrzna to worek polipropylenowy zabezpieczający przed działaniem słońca i uszkodzeniami przez ostre przedmioty.

Każda z warstw ma dwie etykiety z wydrukowanymi informacjami o rolce, po jednej na każdym końcu rolki. W przypadku tkanin barwionych w partiach, każda z nich (tzw. lot) jest oznaczona osobnym kolorem z oznaczeniem numeru partii.

W czasie wieloletniej współpracy z producentami odzieży poznaliśmy specyfikę tej branży i wiemy, że w niektórych sytuacjach natychmiastowa dostępność jest kluczowa. Dzięki zaawansowanej współpracy z firmami transportowymi jesteśmy w stanie dostarczyć do naszych klientów tkaniny bez długiego czasu oczekiwania.