Jozwiak Loader
Aktualności
Powrót do listy

Nowości w kolorze beżu

Tkaniny w najmodniejszych odcieniach ostatnich sezonów

W ostatnich nowościach tkanin w naszej ofercie wybija się jeden kolor. Jest to beż w rozmaitych odcieniach, cieplejszej lub bardziej chłodnej tonacji. Z nowymi kolorami naszego bestsellera można było się zapoznać w ostatnich publikacjach w mediach społecznościowych. Mowa oczywiście o Aragonie, którego paleta kolorystyczna powiększyła się o barwy: Sandstone, Hemp i Makara.

Beże od zawsze miały swoje miejsce w męskiej szafie , głównie w formie pojedynczych elementów stylizacji codziennych oraz letnich, choć nie tylko. Tu przykład beżowych chinosów, które są doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy szukają spodni bardziej formalnych od jeansów ale nie tak oficjalnych jak spodnie w kant. Beżowe garnitury gościły w szafach gentelmanów, jednak nigdy nie cieszyły się takim powodzeniem w modzie męskiej jak w ostatnich sezonach. Kolor beżowy coraz częściej pojawia się w ślubnych stylizacjach, szczególnie w najmodniejszych ostatnio ślubach w stylu boho. Kolor ten doskonale współgra z dekoracjami w kolorach natury. W modzie damskiej beże cały czas pozostają w czołówce najbardziej modnych kolorów. Już w 2021 roku beż nazwano nową czernią. Kobiety upodobały sobie tę uniwersalną i ponadczasową kolorystykę, która sprawdza się zarówno w letnich jak i jesienno-zimowych stylizacjach.

fot. @sjolindenmark

Z jakimi barwami łączyć beż? Doskonale pasuje do różnych odcieni granatu, błękitu, brązu, bordo czy zieleni. Co więcej, jasne, pastelowe odcienie beżu dobrze eksponują bardziej wyraziste barwy dzięki czemu mogą być bazą stylizacji. W ofercie JÓŹWIAK Poznań, zarówno regularnej jak i tej wyselekcjonowanej na krawiectwo miarowe znajduje się wiele propozycji tkanin doskonale komponujących się z odcieniami beżu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami!

Beże w ofercie JÓŻWIAK POZNAŃ