Jozwiak Loader
Aktualności
Powrót do listy

Nowy katalog RUPERT

Przedstawiamy Państwu naszą najnowszą propozycję – nowy katalog tkanin RUPERT. To kolekcja tkanin wełnianych o najwyższej jakości, utrzymana w eleganckiej, stonowanej kolorystyce oraz klasycznym wzornictwie. W zbiorze dominują subtelne odcienie granatu, różne odcienie niebieskiego, głęboka czerń oraz eleganckie szarości. W kolekcji znajdą Państwo przede wszystkim jednolite tkaniny, wykonane w tradycyjnym splocie skośnym, choć nie brakuje również delikatnych deseni, takich jak dyskretne kraty, mikrowzory czy ponadczasowe wzory typu tenis czy jodełka (herringbone).

Wszystkie tkaniny w katalogu RUPERT charakteryzują się gramaturą idealnie nadającą się do tworzenia eleganckiej męskiej odzieży oraz ubrań korporacyjnych. To doskonały wybór dla tych, którzy cenią klasykę i wysoką jakość.

Warto podkreślić, że tkaniny z katalogu RUPERT prezentują szeroki wachlarz nie tylko pod względem wzorów i kolorów, ale także składów surowcowych. Nasze tkaniny są wytwarzane z najwyższej jakości, stuprocentowej wełny owczej, bądź w kombinacji z innymi surowcami – zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Taka różnorodność zapewnia nie tylko bogactwo wyboru, ale także wpływa na elastyczność cenową.

Dodatkowym atutem naszych tkanin jest krótki czas realizacji zamówień, co oznacza, że szybko dostarczymy Państwu zamówione produkty. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – katalog można zamówić bezpośrednio u naszych przedstawicieli handlowych oraz poprzez formularz kontaktowy na stronie.