Jozwiak Loader
Interesujące fakty
Powrót do listy

Rebranding

Już niedługo minie rok od kiedy rozpoczęliśmy realizację projektu poświęconego zmianie identyfikacji wizualnej JÓŹWIAK S.C.
Logo JÓŹWIAK
Logo JÓŹWIAK

W nowym logo zaprojektowaliśmy specjalnie dostosowany na do naszych wymagań font. Spersonalizowane liternictwo i skupienie na wyróżniających detalach ma służyć łatwiejszej rozpoznawalności naszej marki.

Barwy firmowe
Barwy firmowe

Pozostaliśmy przy barwach, które od początku są związane z naszą firmą: czernią oraz złotem. Kolory są jednym z ważniejszych elementów identyfikacji firmy. Zestawienie koloru czarnego i złotego kojarzone jest z elegancją, wykwintnością, a przy zmianie harmonii w ich zastosowaniu również z nutą ekstrawagancji.

Firmowy font
Firmowy font

Wybraliśmy krój pisma, który stosujemy na wszystkich polach i nośnikach identyfikacji wizualnej naszej firmy. Zdecydowaliśmy się na font Lato zaprojektowany przez Łukasza Dziedzica, który łączy w sobie prostotę i elegancję.

Strona internetowa
Strona internetowa

Uruchomiliśmy zupełnie nową stronę internetową z wirtualną wyszukiwarką naszych tkanin. Witryna www.jozwiak.eu została stworzona w czterech wersjach językowych- polskim, angielskim, rosyjskim i angielskim, po to by ułatwić naszym klientom poruszanie się w świecie tkanin.